Diskuzní fórum a recenze čtenářů

Diskuzní fórum je určeno pro čtenáře a příznivce autorky Victorie Kanakaredes. Čtenáři tak zde nejen mohou nalézt místo, kde si sdělit své dojmy a pocity z děl autorky, ale také případně položit otázky samotné autorce.

Veškeré příspěvky obsahující nepatřičné prvky, jakými jsou vulgarita, napadání diskutujících, či vkládání odkazů nesouvisejících s nakladatelstvím, či díly autorky, budou odstraněny!

Diskuzní fórum a recenze čtenářů

Datum: 24.01.2017

Vložil: Dan Krejčí

Titulek: Poklona

Vážená paní Kanakaredes.
Dovolte mi, abych se v krátkosti vyjádřil k Vašim doposud vydaným knihám.
Již ta první Vás, jako autorku Umělecké literatury faktu, slovy knižní kritičky, paní Škodové, katapultovala mezi přední spisovatele tohoto žánru.
Sám za sebe mohu pouze dodat, že s každou další, kterou jste napsala, jste v mých očích stoupala vzhůru ještě více.
Vy svá díla nepíšete. Vy se s nimi doslova vymazlíte, samozřejmě s hromadou práce tak, že číst je, je opravdu velká radost zvláště pro náročné čtenáře.
Dovolte mi Vám proto alespoň takto na dálku zaslat mou poklonu, spolu s přáním, aby jsme se my čtenáři, brzy dočkali Vaší další knihy.
S úctou k Vám, Dan.

Datum: 07.11.2016

Vložil: Jarmila

Titulek: Děkuji <3

Vaše tři knihy mám už přečtené a čtvrtou právě hltám.Čtou se jedním dechem. Mnohokrát za ně děkuji!!! A už se těším na další ;-)

Datum: 21.10.2016

Vložil: Vladimíra

Titulek: Poděkování za další krásné knihy

Knížečky vypadají velice lákavě a začala jsem číst Průvodce světem záhad a protože mě takové věci zajímají, tak jsem seděla a jen pokyvovala hlavou, nebo jsem se s těmito
příběhy už někdy setkala v nějaké jiné literatuře.:-) Samozřejmě jen s některými.:-)
Tak to hltám dál a dál....Knížku budu věnovat dceři k narozeninám, tak ji chci stihnout dočíst.
Ještě jednou díky za milé setkání na autogramiádě a přeji pohodové psaní dalších knih pro nás Vaše čtenáře :-)
Ať se daří !!!

Datum: 04.07.2016

Vložil: Eliška Kluková

Titulek: Tak jsem se dočkala :o)

Těžko napsat jakou radost může mít Vaše čtenářka,když se dozví, že se konečně dočká dalších Vašich krásných knih.
Po dvou rocích už bylo načase, aby někdo z vydavatelů zase pochopil Vaši spisovatelskou kvalitu!
Mockrát děkuji! A přeji Vám z celého srdce, aby Vás spisovatelské můzy dál tak krásně líbaly :o)

Datum: 11.07.2016

Vložil: Pavel Kučera

Titulek: Re: Tak jsem se dočkala :o)

I já jsem se dočkal :-)

Datum: 08.05.2016

Vložil: Dana Krčinová

Titulek: Radost a smutek

Moc bych Vám paní Victorie chtěla poděkovat za Vaše nádherné a báječné knihy, které si s chutí u nás doma přečetl každý. Dokonce jsem nachytala tchýni, jak si Eleonoru čte ve čtyři hodiny ráno u lampičky v posteli :)
Zároveň mne a myslím si že nejenom mě, hrozně mrzí, že vydání vašich dalších knih nakladatelství brzdí kvůli jiným, jak jsem pochopila.
Co nechápu stejně jako pán podemnou, jestli nakladatelství musí tak moc honit peníze, že vydává hlavně knihy od spisovatelů z ciziny jakože bestselery co rozhodně musíme mít doma, i když podle mě z většiny je to jen s prominutím hnůj. A kvůli nim vydání vaših dalších knih odkládají.Je to smutné, protože knihy od Vás jsou opravdu báječné a moc bych si chtěla pořídit další Vaší knihu.
S velkým obdivem za celou naší rodinu naše velké poděkování Vám.

Datum: 02.02.2015

Vložil: Petr Markus

Titulek: Taky otázka: Kdy vyjde další kniha?

Přeji dobrý den paní spisovatelce, u které bych si jako starý knihomol dovolil napsat velké "S".
Přečetl jsem obě dosud vyšlé knihy a byl velmi mile zaskočen. Po velice dlouhém čase jsem měl možnost číst "skutečné" knihy, a ne brak či jakžtakž ucházející knihy.
Paní spisovatelce proto velmi děkuji za její skvostné knihy. Zároveň se však ze stejného důvodu musím otázat tak, jako v titulku příspěvku: Kdy se mohu dočkat další? To jsou opravdu v nakladatelstvích tak hrabiví, že jim jde jen o zahraniční pseudobestsellery, a v Česku z médií známá jména, nebo nerozeznají kvalitní dílo, když se jim dostane do ruky?
V každém případě pevně věřím, že se brzy dočkám další neméně skvostné knihy od paní spisovatelky Kanakaredes.
Za předešlé dvě, ještě jednou mnohokrát děkuji.
S úctou Váš čtenář, petr Markus.

Datum: 28.11.2014

Vložil: Eliška Kluková

Titulek: Kde jsou další ? :(

Od paní spisiovatelky mám prozatím obě její knihy. A narovinu říkám, že číst je, byl pro mě balzám pro duši i hlavu. Jsou to nádherné a úžasné knihy. Jen marně čekám na další od paní spisovatelky. Jak jsem pochopila ze strany připravovaných knih, tak paní spisovatelku nějak blokuje nakladatelství. No ať jdou do háje! To si raději desetkrát po sobě přečtu Eleonoru nebo Dynastii, než nějaký světový bestseller, teda bestseller podle nich. Pro mě jsou opravdovým bestselellerem knihy od paní spisovatelky Victorie Kanakaredes a tím to hasne. Můj názor.
Paní spisovatelce moc a moc děkuju za nádherné knihy!

Datum: 29.11.2013

Vložil: Katarína

Titulek: Nádherné knihy

kdybych měla klobouk, smeknu ho před Váma. Kdybych Vám s díky a úctou mohla potřást rukou, ráda bych to udělala. Takhle Vám paní Kanakaredes, můžu jenom vyjádřit své poděkování za nádherné knihy Eleonora i Dynastie.
Mohla jsem se u nich skvěle odreagovat, poplakat si i zasmát se pěkně od srdíčka. Jste úžasná spisovatelka paní Kanakaredes! A já jenom můžu doufat a jsem si jistá, že nás není málo, že se brzo dočkáme i dalších knih z Vaší ruky.
S přáním krásných Vánoc a mnoha štěstí a hlavně zdraví, Katarína Kriváňová.

Datum: 11.08.2013

Vložil: Lenka

Titulek: A jde se pro další :o)

Moc Vás zdravím, paní spisovatelko.
Na dovolené mi dělala hodně krásnou a užitečnou společnost Vaše kniha Dynastie boha Slunce. I když jsem si myslela, že ji budu číst ještě na podzim, jak se rozjel děj, měla jsem po čtyřech dnech vamalováno. Nádherný příběh, který se čte sám a hlavně hodně pracoval i s mýma vlastníma emocema. Takže zítra se jde do obchodu pro Vaši další knihu Eleonora ze Schwarzenbergu a už se na ni moc těším.
Vše krásné a dobré a ať Vás múzy i dál takhle krásně líbají, Vám přeje Vaše oddaná čtenářka Lenka Tesaříková.

Datum: 19.01.2013

Vložil: Taťána Šafranková

Titulek: Viktorii ...

Po přečtení Eleonory, jsem si řekla, že lepší knihu jsem ještě nečetla, vtáhla mě do děje a jen nerada jsem jí odkládala.
Ráda bych se někdy koukla do Českého Krumlova.
Těšila jsem se na další knihu a dočkala se, Dynastii mám rozečtenou.
A už se těším na další díla...

S paní Viktorií jsem se setkala osobně při autogramiádě, je to skvělá žena a ráda se sní opět setkám :)

Přeji mnoho úspěchu při dalším psaní a ještě více čtenářů
s pozdravem Táňa :)

Datum: 03.01.2013

Vložil: Křístková

Titulek: Díky za úžasné knížky

Moc bych vám chtěla poděkovat za vaše knížky. Postupně jsem si pořídila obě co zatím vyšly a u obou strávila nádherné chvíle odpočinku a taky zamyšlení. Na další se už velice těším. Nevím jestli vám to někdo už řekl, ale za sebe můžu říct, že jsem opravdu moc ráda za to, že Česko má spisovatelku jako jste vy. :)

Datum: 29.11.2012

Vložil: Ing. Jindřich Szwed

Titulek: Poklona

Viktorie Vy musíte být úžasná bytost s nesmírnými schopnostmi.
Já nejsem čtenář, ale na doporučení přátel jsem si přečetl Vaší Eleonoru, která mě ohromě chytla u srdce, jak příběh samotný, tak zpracování - tím myslím, že i mě se to strašně lehce četlo a vše krásně do sebe zapadalo. O to více jsem se těšil na Vaše další díla a dočkal jsem se. Dynastii jsem zvládl za dva dny a opět se četla "sama".
Moc Vám děkuji že jste a jen pokračujte v tom co děláte :-)

Datum: 25.11.2012

Vložil: Mgr. Kateřina Synková

Titulek: Opravdu nádherná Dynastie boha Slunce

Ráda bych se zde vyjádřila ke knize paní spisovatelky Victorie Kanakaredes, Dynastie boha Slunce. Jen na okraj dodávám, že jsem učitelkou českého jazyka a dějepisu na druhém stupni základní školy. Ve svých volných chvílích velmi ráda čtu a zvláště historické knihy, ať už uměleckou literaturu faktu nebo zkrátka romány. Se vší odpovědností dlouholeté čtenářky, si dovoluji napsat, že právě tato kniha, stejně jako předchozí kniha paní spisovatelky, mne v žádném případě nezklamala. Díky ní jsem se mohla každý den vždy na několik hodin přenést do Egypta ve svých představách, aniž bych si sama cokoli musela představovat. A to z toho důvodu, že tato paní autorka umí navodit atmosféru pocitu, že jste sami součástí příběhu tak dokonale, jak jsem se s tím ještě sama nesetkala. Navíc si dává velmi dobrý pozor na historické přesnosti v podobě událostí, osobností, pojmenování, atd.. Tím svým knihám dodává na ještě větší důvěryhodnosti a váze. Vřele proto mohu také tuto knihu doporučit všem čtenářům a zvláště těm, kteří se nespokojí s kdejakou knihou. Protože v tomto případě pevně věřím, že rozhodně litovat nebudou. Zároveň tímto vyjadřuji své poděkování a úctu paní spisovatelce samotné. Mgr. Kateřina Synková

Datum: 23.05.2012

Vložil: Michaela

Titulek: Děkuji

Moc bych vám paní autorko chtěla poděkovat za nádhernou knihu Eleonora ze Schwarzenbergu. Po dlouhém čase jsem měla možnost číst knihu, kterou jsem jen neochotně odkládala a zase honem spěchala zpátky, abych mohla pokračovat dál ve čtení. Moc se těším na další knížku z vaší úchvatné tvorby. Vaše obdivovatelka, Michaela Baumová.

Záznamy: 1 - 15 ze 28
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek