Datum: 25.11.2012

Vložil: Mgr. Kateřina Synková

Titulek: Opravdu nádherná Dynastie boha Slunce

Ráda bych se zde vyjádřila ke knize paní spisovatelky Victorie Kanakaredes, Dynastie boha Slunce. Jen na okraj dodávám, že jsem učitelkou českého jazyka a dějepisu na druhém stupni základní školy. Ve svých volných chvílích velmi ráda čtu a zvláště historické knihy, ať už uměleckou literaturu faktu nebo zkrátka romány. Se vší odpovědností dlouholeté čtenářky, si dovoluji napsat, že právě tato kniha, stejně jako předchozí kniha paní spisovatelky, mne v žádném případě nezklamala. Díky ní jsem se mohla každý den vždy na několik hodin přenést do Egypta ve svých představách, aniž bych si sama cokoli musela představovat. A to z toho důvodu, že tato paní autorka umí navodit atmosféru pocitu, že jste sami součástí příběhu tak dokonale, jak jsem se s tím ještě sama nesetkala. Navíc si dává velmi dobrý pozor na historické přesnosti v podobě událostí, osobností, pojmenování, atd.. Tím svým knihám dodává na ještě větší důvěryhodnosti a váze. Vřele proto mohu také tuto knihu doporučit všem čtenářům a zvláště těm, kteří se nespokojí s kdejakou knihou. Protože v tomto případě pevně věřím, že rozhodně litovat nebudou. Zároveň tímto vyjadřuji své poděkování a úctu paní spisovatelce samotné. Mgr. Kateřina Synková

Přidat nový příspěvek